Stylista kuralları & ilkeleri

- Kötü dil içeren mesajlar ve yorumlar, taciz, yada diğer üyelere zorbalık yapmak kesinlikle yasaktır.
- Posta ve spam yada diğer web sitelerine bağlantılar içeren yorum kesinlikle yasaktır.
- Stylista ile ilgili alakasız tartışmalar veya yorumlar önerilemez ve bu iletiler kaldırılır.
- Telif hakkı ihlali oluşturabilecek posta ve diğer web siteleri ile ilgili yorumlar kesinlikle yasaktır ve kaldırılır.

Haydi Stylista forumunu eğlenceli ve samimi bir yer haline getirelim!

İyi eğlenceler!
RULES & GUIDELINES

- Posts or comments that contain bad language, sexually graphic terms, abuse or bully other members are strictly forbidden.
- Posts or comments that contain SPAM or links to other websites are strictly forbidden.
- Posting discussions or comments that are unrelated to Stylista is discouraged and will be removed.
- Posts and comments that infringe the copyright of other websites, media and other members are strictly forbidden.
- Members who fail to follow these rules and guidelines will be deleted.
- Zoey and the Stylista community team reserve the right to edit or remove any post at any time.

Let’s make the Stylista community forum a fun and friendly place to be!
Be respectful and kind to other member’s opinions and posts. It’s okay to disagree, but please be polite and nice in doing so.

Have fun!

SSS

EdaEda Stylista, Community Manager
edited October 2016 in Türkçe

1- Neden Stylista indiremiyorum?

Bu oyunu belirli ülkelerde indirip kullanilabilir,ama oyun her hafta daha fazla marketlerde kullanıma açılıyor.Bu yüzden ülkenizde uygulama yakında kullanıma açılabilir. Eğer Stylista ülkenizde kullanılabiliyor ve yükleyemiyorsanız,bu muhtemelen cihazınız desteklenmiyor demektir.Daha fazla bilgi için lütfen uygulama mağazasını kontrol edin.

2- Kullanıcı adımı nasıl değiştiririm?

Bir hesap oluşturduktan sonra kullanıcı adınızı değiştirmeniz ne yazık ki mümkün değildir.

3- Hesaptan nasıl çıkabilirim? Birden fazla hesapla oynamak istiyorum

Senin Stylista hesabın mobil cihazına bağlıdır bu yüzden farklı bir hesaba giriş yapmak mümkün değildir Evinde Stylista hesabın için 3 farklı görünüşe kadar hakkın olduğunu unutma!

4- Eğer telefonumu kaybeder veya değiştirirsem Stylista hesabımı nasıl kullanmaya devam edebilirim?

Stiylista hesabınıza erişim için hesabınızı facebook'a bağlamalısınız.Eğer hesabınızı ilerde korumaya almak istiyorsanız bağladığınıza emin olun.

5- Neden daha fazla kıyafet satın alamıyorum ?

Eğer bir mağazaya gidip yeni kıyafetler satın alamıyorsanız size ait olabilecek ürün sınırına ulaşmışsınız demektir.
Öğelerinizi görmek için gardrobun üst kısmındaki bilgileri kontrol edin,kaç ürüne sahip olduğunuza bakın
Eğer örneğin 190/200 diyorsa bu sadece 10 yeni öğe için yer var demektir.

6- Ürün sınırımı arttırabilir miyim?

Sınırınızı arttırmak için daha fazla dolap alanı ve yeni bir daire edinebilirsiniz.Eğer yeni öğeler için yer açmak istiyorsanız evinizde artık olmasını istemediğiniz giysilerinizi geri dönüşüme gönderebilrsiniz.

Comments

• çok yardımcı oldu teşekkürler <3

• EdaEda Stylista, Community Manager

Biz teşekkür ederiz smile:

• Neden elması altına dönüştürme var da altını elmasa dönüştüremiyoruz. Zaten günlük kazandığımız elmas çok az bir miktarda. Açılan mağazalar sürekli elmas gerektiren mağaza.napalım yani bu oyunu oynamak için biz gerçek paramızı mı verelim? Bide seviye arttıkça etkinlik bitme süresi uzuyor ben şuan 30 leveldeyim resmen 1.30 saat beklemek zorunda kalıyorum böyle mantık yok yani

• AdaStarElmaAdaStarElma Stylista, Community Manager, Stylista Moderator English

Biraz daha sabırlı olup, oynamaya devem et. Oyunda ilerledikçe daha çok zevk alacaksın.

edited January 2017

Sevgili @Medusa24 oyunda etkinlik suresini odeme yaparak atlayabilirsin. Unutma oyunumuzun odeme yapan kullanicilara bazi ayricaliklar tanimasi gerekiyor :) Yoksa neden binlerce kullanici oyunu parali oynasin ki :)

• BigebigeBigebige Stylista

Yakın dönemde geliştirme söz konusu mu ? Çünkü her şey çok rutin ilerliyor 38 seviyedeyim..Umarım daha keyifli aktiviteler eklenir. kullanıcı adım Bigebige

Sevgili Biebige,

Odeme yapan kullanicilarimiz magazalardaki farkli urunlerden de yararöanmaktalar. Odeme yaparak daha ayricalikli olup rutinden kurtulabilirsin :)

Sevgiler

Sign In or Register to comment.